Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

30 märts, 2007

Igor Volke selgitustega hädas


Kahvli saates eila õhtal esines ke meie oma "kodu UFOlog" Igor Volke. Jutt käis äsja Prantsusmaal avatud UFO arhiividest ja üldse kogu teemast.

Kiur Aarma oli üpriski tasemel oma küsimustega ja pani mr Volke päris mitu korda ebamugavasse olukorda, kus vastused muutusid hämaks ja otsituks. Kõige parem pärl puudutas Volke poolt väljatoodud juhtumit, kus Tallinna Lennujaama töötaja tegi varahommikusel ajal UFO vaatluse.

Nägi see välja nii, et vennike, sõitis hommikul kell 4 tööle. Järsku põllu kohal tüüpiline UFO taldrik maandumas. Selle asemel, et nähtust pildistada või vaatlema jääda, kiirustas korralik töötaja edasi, et mitte hiljaks jääda tööle.

Kiuri küsimusele, et kas pole imelik, et inimene, kes teab lennundusest üht-teist, ei vaevu tegema korralikku vaatlust sellisel haruldlasel hetkel. Mr Volke vastas, et mis siin imelikku on, inimene hilinemas tööle, äkki UFO lülitab tema automootori veel välja ja üldse röövivad ära. Teistkordsele küsimusele, et asi on ikka naljakas, kui selline olukord tekib ja sa kiirustad ruttu minema ilma dokumenteerimata sellist vaatlust, sattus Volke juba päris hätta. Ebaledes kordas ta üle, et inimene on tubli töötaja ja kardab veel ka oma töökoha pärast.

Igor Volke on siiani jätnud endast targa ja haritud inimese mulje, seekordne intervjuu aga purustas vähemalt minus selle kujutluse. Nii käituvad tüüpilised ebateadlased, kes väänavad tõde omas suunas ja ütlevad sulle otse, et sa oled loll, kui asjast aru ei saa!

Üht asja aga tõestas saade järjekordselt - UFOd asuvad ikka meie kõrvade vahel!

Ja muideks, minu magamistoa kapis elab päkapikk. Kas usute seda?

Tervitused, Raivo
Postita kommentaar