Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

19 märts, 2007

Tähed palmide taustalEgiptusesse minek on nii tavaliseks muutunud, et oma seitsmendat korda nimetasin ma juba "suvilasse minekuks". Seekord olid ilmad jahedad, vaid 22 kraadi, kuid sellest hoolimata sai naha pruuniks ja stressivabalt aega veedetud. Nii taevast vaadeldes kui ka vee all!

Ülaltoodud pilt sai tehtud hotelli rõdult. 47 erinevat 30 sekundilist pilti on kokku liimitud ja tulemus tõestab jälle, et Maakera ikka liigub! Aparaadi eest liikus läbi taeva kirkaim täht Sirius ja kõik need, mis tema ümber särasid!

Käisin ka vee all! Seal oli värviline nagu alati, pildistasin hulga pilte ja tegin isegi mõne video! Korallid on imelised, elustik selle ümber veelgi enam. Seekord kohtasin oma vana sõpra, vähilaadset olendit, ikka sealsamas, kus ta viimased aastad veetnud on - koralliõõnsuses oma aega veetmas. Ei teagi, mis elukas ta täpselt on, kuid pikkust tal umbes poole meetri jagu ja väga lähedale ei julgend minna, mine tea, äkki napsab veel kuskilt:)Kalasid on Punases meres sadu liike ja siin on üks nende esinaja, selline lapik ja värviline jubin, kes mulle lähedale sattus. Veealune maailm on fantastiline, sama huvitav nagu taevaski. Seal arvatakse elavat oma 30 miljonit erinevat eluliiku, kellest 90% on veel leidmata ja avastamata. Võtab ikka aega, et nad kõik üles leida!


Lõpetuseks, esimesest pildist komponeerisin kokku ka videopildi. Vaadake, kuis tähed taevas liiguvad!