Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

25 märts, 2007

Tulnukad pesitsevad meie kõrvade vahel


Siin peaks asuma see koht, kus võid tutvuda Prantsusmaal kaua aega avalikuse eest peidus olevate UFO toimikutega. Suure avaliku huvi tõttu on lehekülg juba teist päeva maas.

Iseenesest on see tore, et sellised materjalid avalikuks tehakse. See peaks vähendama tunduvalt igasuguseid spekulatsioone valitsustevahelise vandenõu olemasolu kohta. Jutt käib siis UFOde tõestatud olemasolu vandenõust!

Arhiivid lubati avada juba jaanuaris. Samuti oli üheks tingimuseks, et vaatluste ja sündmuste autoreid ei paljastata avalikusele. Kas pole tähelepanuväärne?

Mis oleks veelgi tähtsam, kui tõestus nende olemasolu kohta! Teaduses käivad asjad nii, et püstitatakse hüpotees ja siis katseeksitusmeetoditel ja füüsikal ja matemaatikal põhinevate arvutuste abil kuulutatakse hüpotees kas õigeks või vääraks. Kui vastus on tõene, siis mõnikord saab selle tõestaja-avastaja Nobeli preemia.

Miks pole siiani ühtki sellist tõestust UFOde kohta? Huvitav fakt on, et tavaliselt kõik füüsilised tõestusmaterjalid, mis väidetakse olevat, tegelikkuses aga on puudu. Mis nendega siis juhtub? Nad kukkuvad maha ja lähevad katki ja põletatakse ahju all ära või närib koer selle katki. Tõendusmaterjal, mis muudaks ajalugu - visatakse lihtsalt minema või tehakse katki! Hämmastav, kas pole!

Hiljuti olin ühel üritusel, kus meie oma ufoloog Igor Volke rääkis teemal. Alguses oli jutt väga tark - klimma soojenemine, mandrite triivimine, osooniauk jne. Ja järsku muutus see jutt täitsa imelikuks, alates sellest, et Reagan ja Gorbatsov on omal ajal leppinud kokku meetmed ilmaruumist tuleva ohu vastu (mäletate Reagani tähesõdade programmi)kuni ajas ja ruumis rändavate golemiteni, kes eksisteerivat ka tegelikuses juba (juudi usundis savist ja liivast tehtud monstrumid).

Tuleb veel meelde vene ajal juttu olnud nn Merivälja objektist. Räägiti kosmilisest majakast, allakukkunud UFO laevast, UFOde baasjaamast jne («Juhul, kui maapõue sügavuses puhkavat objekti häirida, vabaneb selles peituv kolossaalne kosmiline energia ja pühib maakera maailmaruumist,» kinnitavad teadjamehed Merivälja UFO-majaka kohta). Kohal käisid Vene ja Jaapani teadlased. Kaevati ja kaevati. Siis põrkas labidas mingi sellise materjali vastu, mida ei võtnud ükski vägi. Proov saadeti uuringutele.

Nüüd võiks eeldada, et seda proovi uuriti ja puuriti ja tehti igasugu katseid, et teada saada, millega tegemist. Selle kallal peaksivad eeldatavasti maailma parimad teadlased päid murdma. Ja jaapanlased! Nende eest ei jää ükski saladus avastamata!

Edasi röögib prof. Ando Raukas, kes oli swiinpool asjade koordinaator: «Tsaari ajal valmistati suurepärast laevasoomust,» noogutab Raukas. «Juba kaheksakümnendate alguses oli A. Baikovi nimelise metallurgia instituudi vastuses viidatud võimalusele, et tegu võib olla mõnes Venemaa tehases valmistatud mikroelementiderikka ferrosiliitsiumiga (mark FC 18).»

Ja veel. Perenaisele maksti vene kindralite poolt head raha, et tema krundil toimatati. «Just siis hakkas maja perenaine igasuguseid lugusid rääkima,» lõpetab Anto Raukas. «Rääkis selleks, et huvi tekitada, et magus elu ära ei lõpeks.»..

Hiljem selgus siis, et tegemist oli tavalise püriidiga. Kuid mida inimesed ette ei võta kuulsuse, raha, võimu jne nimel!

Lõpetuseks küsin - miks diskrimineeritakse trolle ja päkapikke, jõuluvanast rääkimata?

Vast on asi ikka tegelikult nii: kui inimene on psüühiliselt heas vormis, tajub ta maailma adekvaatselt. Ent ükskõik mis põhjusel normist välja langedes hakkavad tekkima illusioonid ja seda nägemusteni välja. Inimestel tuleb palju igasuguseid mõtteid pähe, ent vähesed neist peegeldavad ümbritsevat reaalsust õigesti. Olen seda muide ise kogenud..

Tervitades, Raivo
Postita kommentaar