Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

15 aprill, 2007

Mida ämblikud tegid seal?

Selline küsimus tekkis, kui juhtusin veekraani juurde minema ja kohtasin seal ilusat pruunikat ämbut. Ilm oli ilus ja usun, et seal kraani peal oli tal hea soojendada end. Muidugi, kui ta just juua ei tahtnud, nagu see eelmine ämblik tegi.

Siin ta istub:Järsku tegi kiire liigutuse ja kadus teisepoole kraani. Tormasin talle järgi ja seal ta varjaski ennast:Ilmselt talle minu tegevus ei meeldinud ja nii ta üritaski kraani vahele lausa pugeda. Kuid sinnagi ulatusin talle järgi:
Siis aga nägin, et ka teine pikajalgne oli mööda veejuhet üles roninud ja luurab hoolega minu sõpra. Vast too nägi seda nuhki ja sellel hetkel oli ta minu vaateväljast kadunud. Võtsin siis kärmelt luuraja objektiivi ja tegin kiirlet klõpsu:Aga vaata kavalat! Egas esimene ämbu ei kadunudki ära vaid pusis kärmelt oma niidi välja ja laskus juhtmel istuja ligi. Kõõlus seal tükk aega, tegi seal igasugu poose ja vahtisid tõtt omavahel:Ja siis - oh õnne või õnnetust - laskus ämblike kõrvale esimene kevadine kärbes. Magus suutäis ilmselt mõlemale ämbule. Kuid võrk ju kudumata ja seetõttu jäi õhtasöök söömata!Niikaua, kui kärbest püüdsin, lasksid ämblikud jalga. Äkki läksid uut saaki otsima, äkka aga tüdisid lihtsalt ära - igaljuhul kadunud nad olidki!
Postita kommentaar