Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

12 aprill, 2007

Taevane seksuaalvahekord!

Jah, just nii see oligi. Veenus, armastuse jumalanna, on üldse liiderdaja, selline bitch! Kord väisab Kuud, siis teeb erinevatele tähtedele lähenemiskatseid, nüüd aga testis Seitsme Õe truudust. Omal tal kaaslane puudub, eks ta sellepärast nii toimetabki. Kes see ikka üksi tahab olla!

Mind jälle oli palgatud nuhiks, kes selle sündmuse jäädvustaks. Terve õhta käisin õues piilumas maja nurga tagant, kas kohting on juba peale hakkanud. Päikesesäras on hea flirtida, keegi ei näe. Aga niipea, kui Päike oli oma tule kustutanud, hakkas patutegemine välja paistma. See oli paras hetk fotosüüdistuse jaoks!

Seal nad olidki! Vaid 2½° kraadi kaugusel üksteisest magusat mesijuttu ajamas! Esimese pildil on seda väga hästi näha ja on kindlaks tõendiks (NB! Kliki piltidele, näed korralikult) :Et asi usutavam oleks, tegin ka teise pildi koos taustaga puudele ja observatooriumile. See on kindel tunnistus hiljem kohtus!Paistab, et siiski seekord Õed vedu ei võtnud. Pigem on nad veel liiga noored lesbilistele kogemustele ja ajavad parema meelega Kuuga asju, päris enda sisse teda lubades. Seetõttu jätkas Veenus peale ebaõnnestunud katset oma teekonda, et avastada ja võrgutada uusi taevaelanikke. Kuid siiski on ta väga järjekindel ja vähemalt korra aastas proovib uuesti Sõelale end meeldivaks teha. Järgmine kord, kui Plejaadid niipalju ei piparda ja Veenuse veelgi lähemale lubab, on 3 aprillil 2012 aastal. Aga saabub ka aeg, mil Õekesed testivad tüdrukutevahelist sõprust veelgi lähemalt - 4 aprill 2036 on see päev, kui taevas on näha puhta lesbilist vahekorda:) - Veenus võtab sellel päeval Õekeste süütuse! Märkige see päev kalendrisse!

Kuid arvestage, et vaid 9 päeva hiljem saabub kättemaks! Nimelt 13 aprillil 2036 võib juhtuda, et asteroid Apophis, kes on Veenuse ja Õekeste suhet jälginud juba pikemat aega, ei kannata välja Õdede truudusemurdmist ja teeb enesetapu - põrgates kokku meie Maakeraga! See oleneb küll tema hetkeemotsioonidest 2029 aastal, kui ta peab Maakerast möödudes omale orbiidil õige koridoori valima. Kui valik on vale, siis meil pääsu ei ole.

Aga sinnani on aega ja küllap Bruce Willis meid siis päästma tõttab! Seniks aga jätame Veenuse oma teekonda jätkama, nagu allolevalt pildilt näha!Tervitused, Raivo
Postita kommentaar