Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

05 september, 2007

5 kategooria kärestik Niiluse raftingul


Algatuseks ütlen, et see oli ühtlasi nii fun kui ka jube kogemus. Üldse on 5 kategooria turistidele kõige kõvem, kuhu neid lastakse. 6-ndast tulevad alla vaid profid ja 7-ndast elupõlgurid!

Meid oli paadis 9 inimest koos paadijuhiga ja enne kärestikku sukeldumist tehti muidugi ka korralik instruktaaz. Paari esimese 2 ja 3 kati kärestikust läbitulek oli lapsemäng ja seetõttu ei osanud keegi meist karta seda, mis eespool tulemas.Nimelt pühkis esimene laine paadist kõik mehed. Kuna kärestik oli pikk ja kiire vooluga, siis võttis aega 3 minutit, enne kui mind paati tagasi vinnati. Mõtlesin, et sinna mu elunatuke ka jääb, sest veemöllus ei saanud ma miskit aru, kus pool on veepind, ja hinge kinni hoides hakkas õhuga varustamine juba piiripeale jõudma:) Vähe sellest, sai ka seda vedelat hingetorru tõmmatud...

Nii me sealt alla tulime (NB! Video on autorikaitseobjekt):Kuna meie rafting oli kavandatud kahepäevasena, siis peale seda esimest ehmatust oli kindel plaan teisepäeva sõidust loobuda. Siiski, õhtu edenedes tuli julgus tagasi ja järgmine päev leidsime end jälle kummipaadist. Otsustasime siiski 5 kati jugadest loobuda ja neist ümber kõndida (neegrid vedasid paadi mööda kallast kärestikust mööda).Paadijuht oli aga kogenud ja karastund mees ja juhtis ühes sellisest kärestikust paadi üksinda alla:


Kalakotkas oli aga samal ajal uhke oma saagi üle ja poseeris jõe kaldal suursuguselt:


Ja jõehobu näitas oma hambaid:Ja egas krokodillgi puudunud:Oli see vast päev!
Postita kommentaar