Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

05 september, 2007

Neegrid


Ugandas sai tehtud palju pilte neegritest. Nende siirus ja rõõmsatujulisus olid hämmastavad, arvestades nende eluolu, mis ikka tegelikkuses masendavad olid. Elasid nad armetutes onnides, lapsed olid räpakollid:), kuid samas olid nad alati korralikes riietes.

Samuti kummutus minu peas olnud müüt, et nad seal tööd teha ei viitsi. Viitsivad ikka, kõik mäed olid metsast tühjaks võetud ja põllud vohasid selle asemel. Selline tegevus on ohtu seadnud ka metsiku loomariigi elu, kellel napib elupaika. Samuti ei olnud näha ühtki nälginud inimest, nagu sageli seda lugeda meie lehtedest on.

Igaljuhul olid nad mustad nagu tõrvapapid ja nende pildistamisega oli see häda, et nad kippusid piltidel alavalgustatuna jääma, sest nad olid niiiiii mustad:) Photoshop oli siin abiks jälle!

See järgmine oli sheff mees. Poseeris nii mis jube ja väga hästi, ilus pilt tuli:
Tänutäheks poseerimise eest andsin talle paar Philip Morrise sigaretti, mida ta siis teiste kaaslastega usinasti uurima hakkas:See poiss aga võttis sisse erilise poosi ja sai vastutasuks selle eest 1000 kohalikku raha (umbes 10 krooni):Ühe neegripoisi püüdsin aparaati teeäärsel vahepeatusel:


Ja alati, kui pildistatud sai, oli pärast ümber minu kamp lapsi, kes pilti kaamerast uudistasid:Ka lõpuks üks ühispilt:

Postita kommentaar