Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

24 jaanuar, 2008

THANK YOU, YOUR BOOKING ENQUIRY HAS BEEN SENT


Tänane Eesti Päevaleht kirjutab, et kui sul on $200 000, siis palun väga, sir Richard Branson viib su oma SpaceShipTwo kosmoselennukiga kosmosesse. Juba on registreerunud 200 soovijat. Esimesed lendavad üles juba 2009 aastal.

Kui sa pole suutnud nii palju raha säästa või koguda, siis kuna pankades on raha piisavalt, tuleks sammud sinna seada ja finantssüst kätte saada. Edasi tuleb liikuda siia leheküljele ja registreeruda. Broneerimistasu on $20 000 ehk 220 000 krooni.

Peale kohustuslike väljade täitmist ja reservatsiooni saatmist sain sellise teate, nagu pealkirjast lugeda võid. Natukese aja pärast järgnes ka email:

Dear Raivo

Thanks for filling out the Book Now form on our website. We are delighted that you are interested in booking a seat to space with us and one of our representatives will be in touch with you shortly to go through the booking process and answer any other questions you might have.

Let the journey begin….



Minu otsus on tehtud aga kuniks sina otsustad, kas minna või ei, vaata allolevat videot, kuidas see lend välja saab nägema:

Postita kommentaar