Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

21 veebruar, 2008

Ühe eluetapi lõpp!


Hea partner, sõber, tuttav,


Eelmise aasta novembrikuus kaasasime CV Keskusesse strateegilised investorid, müües neile 37,5% ettevõttest. Lepingu järgi pidi järgmine 37,5% minema uutele omanikele selle aasta alguses ning viimane 25% kolme aasta pärast.

Vahepeal on olukorrad ja mõtted aga niipalju muutunud, et oleme investoriga saanud kokkuleppele kogu osaluse müügiks kohe ja praegu. Arvame, et see on mõlemale osapoolele parem, kui me ei jää „rippuma“ väikse osalusega aastateks ning 100% osalus jällegi võimaldab teisel poolel ellu viia omi mõtteid ja tegevusi firma edasiseks arenguks.

Neljapäeval 21 veebruaril on minu viimane tööpäev juhatuse esimehena CV Keskuses. Kogu ettevõtte uueks juhiks saab Läti Vabariigi kodanik Vladimirs Korickis, kes on senini olnud CV Keskuse juhatuse liige. Samuti jätkab Eesti ettevõtte äruijuhina ja juhatuse liikmena Kadri Johanson.

CV Keskus on 8 aastaga võitnud liidripositsiooni online värbamisturul, olles ühtlasi ka üks edukamaid internetiprojekte Eestis. Olen seda ettevõtmist hingega teinud alates esimesest päevast ja kasvatanud nagu oma tütreid ja loodan, et uus hingamine uute omanike käe all jätkub samamoodi!

Mind leiate edaspidi Moonfish Media nõukogu liikme kohalt, samuti jätkan huvitavatesse interneti projektidesse investeerimist ja arendamist läbi Sundog Media koos oma seniste partneritega Gildist ja Erko Kundlaga.

Postita kommentaar