Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

29 märts, 2008

Tundmatu lendav objekt


Täna õhtul pildistasin üle pika aja taevast läbi väikse teleskoobi. 3 tundi veetsin väljas, ilm oli +3-4 kraadi, nii et väga külm ei olnud. Taeva nähtavus oli 3-4 magnituudi kõige rohkem.
Selle kohta panen pildid üles hiljem, mis välja tuli.

Küll aga tahaksin ma jagada oma esmakordset kogemust tundmatu lendava objekti nägemises. Nimelt kella 22.15 aegu, kui parajasti 90 sek säriga pilt käimas ja vahtisin suu ammuli niisama taevasse, nägin järsku lääne-ida suunal kiiresti liikuvat objekti. Kiirus oli sellel umbes 20 kraadi sekundis - see on üpriski kiire minek. Kaks taevatausta värvist erinevat "tuld" (beez) liikusid Kassiopeiast otse üle põhjanaela ja Väikese Vankri Vega tähe suunas. Enne Vegani jõudmist kadusid need järsku.

Jälgisin fenomeni kokku umbes 4-5 sekundit (90 kraadi jagu). Ise samal ajal käis peast läbi kompuutrina erinevad võimaluse, mis see võiks olla. Kuulsin end kõva hääleda rääkimas "Mis fakk küll see on?":)

Igatahes olen kindel, et lennuk see ei olnud - objekt oli selleks liiga madalal (silma järgi hinnates 1000m) ja liikus liiga kiiresti, kuid tähelepanuväärne oli, et ta liikus täielikus vaikuses. Samuti polnud tegemist satelliidiga - need on punktid kõrgel taevas ja liiguvad ka aeglasemalt. Ka nägemuse järsk kustumine (kadumine) taevas oli liigagi eripärane, et pidada seda lennukiks või satelliidiks.

Ufod (reisijad teistelt tähesüsteemidelt) on tõestamata, enne kui keegi kandikul need mulle lauale toob. Ilmselt leidub ka sellel nähtusele selgitus, kuid praegu pean ma passima selgitusega, sest ei oska seda anda. Siiski, kõige lähem selgitus saab olla, et taevas oli mingite maapealsete tulede peegeldus....kuigi pilvi ei olnud, mille pealt see tagasi oleks peegeldunud.

Jumal tänantud, et võimalik UFO mind ära ei röövinud. Seksuaalse alatooniga katsejäneseks ei oleks küll soovinud saada:)

Ülal on joonistus nähtud objektist.

Täiendus mõned päevad hiljem!
Tundub, et tänu ühele lugejale on UFO ära tuntud kui lendav lind, kelle tiibadelt maapealne valgus peegeldub. Nii lihtne see oligi. Kogemuse võrra rikkam ja nüüd tean hulga rohkem, mis tundeid inimesi vaevab selliste nägemuste juures. Lõppkokkuvõttes ikka ja jälle - UFOd on ikka meie kõrvade vahel!
Postita kommentaar