Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

02 märts, 2008

Tuhandeaastane ilmakodanik - Who Wants to live Forever!Mõni artikkel allpool kirjutasin sellest, kuidas 1000 aastane inimene on juba praegu sündinud ja on tänasel päeval umbes 40 aastane. Teaduse ja tehnika areng on selle inimese ristivanemaks. Juba täna suudavad mikrokiibid ühilduda närvirakkudega ning õppida ära ajus toimuvate elektrisignaalide liikumise loogika. Tulevikus, kui soovid näiteks saada baleriiniks, ostad poest sellise kiibi, mis teab täpselt selle kauni ala liikumisloogikat. Selle abil on sul võimalik hetkega profiks balletitantsijaks saada!

Samamoodi asendatakse (ka juba praegu) ära kõik kulunud organid ja kehaosad laboris kasvatatutega või tehislikega. See tähendab,ühel hetkel on juba raske selgeks teha, kust algab robot ja kus lõppeb inimene. Surm saabub sellisel juhul vaid õnnetuste tagajärjel või nagu "Futuramas" - desintegraatoris, kus sind aatomiteks lahutatakse...

Muidugi, sellist asja nagu eluväsimus, mida väljendab Queeni lugu "Who Wants to Live Forever", ei ole veel käsitletud. Kas me ikka oleme valmis 1000 aastaseks eluks, igaveseks nooruseks?

Sellest hoolimata soovime alati sünnipäevaks palju õnne ja pikka iga. Samad soovid on meie perel ka minu vennale, kelle perre sündis täna hommikul see ülaloleval pildil olev väike tüdruktita:)!

Muideks, tema keha koosneb miljarditest ja miljarditest aatomitest, mis on sama vanad, kui kaua on olemas olnud tähed. Iga aatom tema kehas on olnud varem umbes 5 korda kellegi teise kehas, näiteks 10 tükki neist on pärit Gengis (Dzingis) Khanilt, samapalju Albert Einsteinilt, rääkimata Leninst või Hitlerist. Ja tekkinud on need aatomid tänu supernova plahvatusele, mille läbi on sündinud kõik raskemad elemendid, kui vesinik ja heelium...

Me kõik oleme tähelapsed!

Pikka iga sulle, väike tähetita:)
Postita kommentaar