Siin on minu uus pildiblogi - www.wandyarhol.com

24 juuni, 2010

Kiri Peaministrilt

Saaremaa elamisele (sh observatooriumile) on meil mehemoodi aega ja raha kulunud. Nüüd saatis Peaminister sellise kirja:)

22 juuni, 2010

PääsukesepereRehetuppa linnukesed pesa teinud ja nüüd käib äsjakoorunud poegade toitmine!


03 juuni, 2010

Sir Richard Bransoni juures külas

Marokkosse jõudsime Elisega peale 3 ümberistumist ja tervet päeva lendamist. Muidugi juhtus see, mis juhtuma pidi Murphy seaduse järgi - mida rohkem ümberistumisi, seda tõenäolisemalt sa oma kohvreid ei näe (need jõudsid järgi 2 päeva pärast alles)!
Sööri uhkesse Kasbah Tamadot retreati (Atlase mägede jalamisl) oli kokku tulnud umbes 10 tulevast astronauti (future astronauts nagu neid nimetatakse siin) oma kaaslastega. Põhitegevuseks on kolm päeva rahulikku olemist erinevate tegevustega ja hea söögi ning joogiga. 39 kraadi sooja küll on nats liiast.
Söör ise on oma olemuses suurepärane isiksus - nii lahedat, sümpaatset, südamlikku, head kuulajat ja sõbralikku inimest annab otsida. Muidugi ei saanud temaga vesteldes laskuda sügavatesse ja laiadesse teemadesse, sest inimesi on ümberringi palju ja peamine suhtlemine käis small talki kaudu. Sellest hoolimata andis temaga rääkimine tugeva motivatsioonilaksu, nii nagu ka tema raamatu "Teeme ära" lugemine. Sain sellesse raamatusse ka tema autogrammi!


Ja muidugi taevas on siin suurepärane, ei mingit valgusreostust, pildistajate paradiis!